Piłka nożna

Francja: Ligue 1, Playoffs

2017-05-25
20:45 Troyes - : - Lorient

Austria: Bundesliga

2017-05-25
16:30 Altach - : - Ried
16:30 Austria V - : - Salzburg
16:30 Mattersburg - : - Rapid
16:30 St. Polten - : - Wolfsberger AC
16:30 Sturm - : - Admira

Austria: Regionalliga, Mitte

2017-05-25
17:00 Gurten - : - Union St. Florian

Austria: Regionalliga, West

2017-05-25
17:00 Seekirchen - : - Schwaz

Austria: Regionalliga, Ost

2017-05-25
16:00 Ebreichsdorf - : - Mannsdorf

Czechy: Juniorska Liga

2017-05-25
51 Sparta Prague U-21 3 : 0 Trinec U-21

Dania: National Cup

2017-05-25
17:00 FC Kobenhavn - : - Brondby

Dania: Division 2, Promiotion round

2017-05-25
17 Brabrand 1 : 0 Marienlyst
18 Dalum 0 : 0 B 93 Copenhagen
15:00 Aarhus Fremad - : - Kolding
15:00 Greve - : - Avarta
15:00 Kjellerup - : - Hvidovre IF
15:00 Thisted - : - Bronshoj

Anglia: Super League - Women

2017-05-25
20:00 Manchester City W - : - Chelsea W

Estonia: Esiliiga A

2017-05-25
18:00 Tallinna Kalev - : - Rakvere Tarvas

Finlandia: Ykkonen

2017-05-25
16:00 Jaro - : - Honka
16:00 Oulun LS - : - GrIFK

Finlandia: Naisten Liiga - Women

2017-05-25
62 GBK W 0 : 2 Pallokissat W
62 HJK Helsinki W 0 : 0 Aland United W
62 ONS W 0 : 3 PK-35 W

Finlandia: Kakkonen, Group A

2017-05-25
16:00 PEPO - : - MiPK

Francja: Division 1 - Women

2017-05-25
15:00 Juvisy W - : - Marseille W
15:00 PSG W - : - Bordeaux W
15:00 Rodez W - : - Montpellier W
15:00 Saint-Etienne W - : - Guingamp W
15:00 Soyaux W - : - ASPTT Albi W
17:00 Metz W - : - Lyon W

Niemcy: Bundesliga, Relegation Playoff

2017-05-25
20:30 Wolfsburg - : - Braunschweig

Islandia: 1. Deild

2017-05-25
16:00 Leiknir R. - : - Leiknir F
21:15 Keflavik - : - Selfoss

Islandia: Urvalsdeild - Women

2017-05-25
16:00 Thor W - : - IBV Vestmannaeyjar W
21:15 FH W - : - Stjarnan W
21:15 Valur W - : - Grindavik W

Izrael: National Cup

2017-05-25
19:45 Maccabi T-A - : - Bnei Yehuda

LUXEMBOURG: Fortis League, Relegation Playoff

2017-05-25
18:00 Jeunesse Esch - : - Hostert

Mołdawia: National cup

2017-05-25
19:00 Sherif - : - Zaria

Holandia: Eerste Divisie Playoff

2017-05-25
18:30 NAC - : - NEC
19:45 MVV Maastricht - : - Roda

Holandia: Eredivisie, EL Playoffs

2017-05-25
20:45 AZ - : - Utrecht

Norwegia: NM Cupen

2017-05-25
18:00 Arendal - : - Notodden
18:00 Asker - : - Stabek
18:00 Egersund - : - Viking FK
18:00 Nybergsund - : - Kongsvinger

Polska: I Liga

2017-05-25
18:00 GKS Tychy 71 - : - Wisla Pulawy

Rumunia: Liga II, Seria 1

2017-05-25
16:30 Batrana Doamna - : - Balotesti

Rumunia: Liga 1, Relegation round

2017-05-25
19:30 FC Botosani - : - CSMS Iasi

Rosja: 2nd Division, Ural-Povolzhe

2017-05-25
15:00 Nosta - : - Chelyabinsk
16:00 Zenit Izhevsk - : - Volga Ulyanovsk
17:00 Syzran - : - Lada
17:30 KAMAZ - : - Volga-Olimpiets

Rosja: Playoffs

2017-05-25
Koniec SKA-Energia 0 : 0 Orenburg
14:30 Yenisey - : - Arsenal T

Szkocja: Division 1, Promotion Playoff

2017-05-25
20:45 Dundee United - : - Hamilton

Szwecja: Superettan

2017-05-25
19:00 Orgryte - : - Varnamo

Szwecja: Damallsvenskan - Women

2017-05-25
18 Vittsjo W 3 : 0 Djurgarden W
15:00 Hammarby W - : - Limhamn W
19:00 Kristianstads W - : - Pitea W
19:00 Rosengard W - : - Orebro W

Szwecja: Division 1, Sodra

2017-05-25
16:00 Skovde - : - Oskarshamns AIK

Szwecja: Division 2, Norra Gotaland

2017-05-25
15:00 Vargarda - : - FBK Karlstad
16:00 Nordvarmland - : - Skoftebyn
17:00 Karlstad - : - Gauthiod

Szwecja: Division 2, Norra Svealand

2017-05-25
45 Gute 0 : 0 Aspudden-Tellus
17 Skiljebo 0 : 0 Karlslunds
16:00 Gamla Upsala - : - Eskilstuna City
17:00 Karlberg - : - Stromsberg

Szwecja: Division 2, Norrland

2017-05-25
18 IFK Timra 0 : 0 Taftea
18 Valbo 0 : 0 Boden
15:00 Hudiksvall - : - Anundsjo
15:00 IFK Ostersund - : - Bollnas
16:00 Gallivare Malmbergets - : - Soderhamn
16:00 Skelleftea - : - Pitea
17:00 Harnosand - : - Moron

Szwecja: Division 2, Sodra Sveland

2017-05-25
15:00 Huddinge - : - Sleipner
15:00 Kumla - : - Boo FK
15:00 Sodertalje - : - Varmbols
16:00 Motala - : - Linkoping City
16:00 Sylvia - : - Varmdo

Szwecja: Division 2, Vastra Gotaland

2017-05-25
16 Eskilsminne 0 : 0 Vinbergs
18 Ullared 0 : 0 Hittarp
15:00 Hoganas - : - Assyriska Turabdin

Szwecja: Division 2, Ostra Gotaland

2017-05-25
15:00 Nybro - : - Kvarnby
15:00 Vimmerby - : - Berga

Szwajcaria: National Cup

2017-05-25
16:00 Basel - : - Sion

Turcja: 1. Lig, Promotion Playoff

2017-05-25
18:00 Giresunspor - : - Eskisehirspor
20:30 Goztepe - : - Boluspor

Ukraina: Youth League, Championship Round

2017-05-25
Koniec Olimpik U-21 3 : 3 Karpaty U-21
15:00 Chornomorets U-21 - : - Zorya U-21
16:00 Shakhtar U-21 - : - Dynamo K U-21

Ukraina: Youth League, Lower Round

2017-05-25
16:00 Volyn U-21 - : - Oleksandria U-21

Kuwejt: Premier League

2017-05-25
18:15 Al Fehaiheel - : - Al Sahil
18:15 Al Quadsia - : - Khaitan
18:15 Al Salmiyah - : - Al Kuwait

OMAN: League Cup

2017-05-25
17:15 Al Suwaiq - : - Dhufar

Singapur: S.League

2017-05-25
Przerwa Home United 6 : 0 Brunei DPMM
Przerwa Hougang United 0 : 0 Tampines

Egipt: Premier League

2017-05-25
17:00 Petrojet Cairo - : - ENPPI Cairo
19:30 Wadi Degla FC - : - Ismaily SC

Maroko: Botola Pro

2017-05-25
18:00 Chabab Khenifra - : - OCK Khouribga
20:00 Ittihad Tanger - : - FAR Rabat

Meksyk: Primera Division, Playoff

2017-05-26
04:00 Tigres - : - Guadalajara

USA: Major League Soccer

2017-05-26
02:37 Chicago Fire - : - Dallas

Brazylia: Pernambucano 1, Final Stages

2017-05-26
02:45 Salgueiro - : - Sport Recife

Kolumbia: Apertura

2017-05-26
02:45 Patriotas - : - Envigado FC

COPA LIBERTADORES: Group 1

2017-05-26
02:45 Atletico Nacional - : - Barcelona Guayaquil
02:45 Estudiantes de La Plata - : - Botafogo

COPA LIBERTADORES: Group 3

2017-05-26
00:30 Emelec - : - Melgar
00:30 River Plate - : - Indep. Medellin

COPA LIBERTADORES: Group 8

2017-05-26
02:45 Gremio - : - Zamora FC
02:45 Guarani A - : - Deportivo Iquiue

FIFA U-20 WORLD CUP: Group Stage

2017-05-25
Koniec Ecuador U-20 1 : 2 Saudi Arabia U-20
Koniec France U-20 4 : 0 Vietnam U-20
62 New Zealand U-20 3 : 1 Honduras U-20
62 Senegal U-20 0 : 1 USA U-20

Międzynarodowe: FRIENDLIES U-17

2017-05-25
16:00 Cyprus U-17 - : - Bulgaria U-16
18:00 Montenegro U-17 - : - Ukraine U-16

Międzynarodowe: FRIENDLIES U-16

2017-05-25
Koniec Slovakia U-16 2 : 3 Armenia U-16
17:00 Romania U-16 - : - Poland U-16

Międzynarodowe: U-18 FRIENDLIES - Women

2017-05-25
15:00 Bulgaria U-18 W - : - Montenegro U-18 W
16:00 Croatia U-18 W - : - Moldova U-18 W

WORLD: INTERNATIONAL FRIENDLIES

2017-05-25
Koniec Fiji 1 : 1 Soloman Islands